לוגו ספורטיקס

יש לך דקה לבריאות של הילד שלך?

אז מה זה ספורטיקס?

SPORTIX פותח ע"י אנשי ביטוח מובילים אשר יצרו מוצר חסר תקדים ביחד עם MEDIX מרכז רפואת הספורט המקצועי הגדול והמוביל בישראל ובשיתוף הראל, חברת ביטוחי הבריאות המובילה בישראל. 
הביטוח יעניק לילדכם מגוון רחב ביותר של שירותי רפואת ספורט, אורתופדיה, שיקום ופיזיותרפיה המוענקים לרמות שונות של ספורטאים בשיטת ONE STOP SHOP.
למעשה,  ילדכם יזכה לקבל  מעטפת רפואית ייחודית וראשונה מסוגה בישראל, הכוללת את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום רפואת הספורט בישראל עם התאמה אישית לכל ספורטאי וספורטאי, מצבו, צרכיו, גילו וענף הספורט בו הוא עוסק.

SPORTIX יסייעו לכם אף בבדיקות מחוץ למדיקס, הקדמת תורים, פענוחים מהירים והכי חשוב – יחס אישי והקשבה !

לוגו ספורטיקס

מי אנחנו?

הראל

הראל חברה לביטוח- היא החברה הגדולה והמובילה בתחום, עם למעלה מ-3 מיליון מבוטחים הנהנים מיתרונות אלו וכן מתשתית שירות מקצועית ומתקדמת וקשרים נרחבים והדוקים מזה שנים רבות עם מוסדות רפואיים, בתי חולים וספקי שירותים רפואיים בארץ ובחו"ל.

גביש סוכנות לביטוח

גביש סוכנות לביטוח- סוכנות ביטוח מהוותיקות והמעורכות בישראל עם למעלה מ-30 שנות ניסיון. גביש, בניהולו של הסוכן הוותיק אלי גביש, מחוברת לעולם הספורט ותומכת כספונסר במועדוני ספורט, נוער ובוגרים וכן באיגודים במסגרת תחרויות ארציות בענפי הספורט השונים.

מדיקס

מדיקס- מכון רפואת הספורט הגדול בישראל , המספקת שירותים למיטב הקבוצות והנבחרות המקצועיות

שאלות נפוצות

"כל בוגר/ילד/ה במדינת ישראל עדיף לו שיהיה לו ביטוח בריאות פרטי על אחת כמה וכמה ילד/ה ספורטאים."

ביטוח בריאות נותן כיסוי מלאה לרפואה פרטית איכותית ומהירה, כמו כן לתרופות השתלות ניתוחים ורפואה משלימה.

שכיחות פציעות הספורט בקרב ילדים גבוה יותר, איבחון מהיר ומדיוק של הפציעה יכול למנוע סיבוכים עתידיים וקיצור משך ההחלמה , בנוסף ישנם כלים יחודים ובלעדיים הכתב השירות של מדיקס הנותנים גם את היכולת לבחון למעוד מועד את המקומות בהם ניתן לחזות פציעות ספורט.

"כל הכבוד הבנתם את החשיבות , אך פוליסות ששווקו לפני 2018 מחריגות מראש את כל הפציעות/ניתוחים עקב פעילות באגודת ספורט.

ניתן בקלות ובאחריות לבטח את הספורטאים בפוליסות מהסוג החדש + כתב השירות הייחודי של מדיקס"  מהגרסה העדכנית ובכך להיות מבוטחים בצורה מקסימלית ובנוסף את כתב השירות שמותאם והיחודי של מדיקס ניתן לרכוש באופן בלעדי דרכנו בלבד.

האגודה מבטחת את הילדים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות אשר אינו נותן מענה בכל הנושאים של טיפול/ניתוח/איבחון של פציעות ספורט , למעט שברים בפיצוי כספי, בהתאם לחוק ניתן לבקש מהאגודה לא לבטח את הילד ולקבל החזר כספי.

שילוב של ביטוח בריאות פרטי + כתב השירות הייחודי של מדיקס לספורטאי/ת הצעירים מאפשר שקט נפשי/וטיפול מקצועי מוקפד ע"י טובי הרופאים והמטפלים בארץ בכל הקשור לפציעות ספורט/טיפולים שונים ומרכבים.

פוליסות בריאות ניתן לרכוש אצל כל סוכן ביטוח מורשה , אך לא ניתן לקבל את כתב השירות הייחודי לספורטאים צעירים כתב שירות זה הינו כתב שירות בלעדי שניתן לרכוש כתוספת לביטוח אצלנו בלבד.

תוכן אקורדיון

השאירו פרטים כדי להעניק לילדכם את הטוב ביותר