קישור לדף הבית

קצת עלינו..

גביש סוכנות לביטוח בע"מ (2002) בראשותו של הסוכן הוותיק אלי גביש, נוסדה בשנת 1990 ומאז ועד היום משרתת אלפי לקוחות, עסקים ופרטיים בכל שנה בתחומי ביטוח חיים, מנהלים, בריאות, רכב, דירות, קבלנים ותשתיות וביטוח עסקי.
גביש סוכנות לביטוח, במסגרת עבודתה כסוכנות מפיקה, אנו עובדים מול חברות הביטוח המובילות בענף כגון "מנורה", "הראל", "כלל", "הפניקס", "מגדל", "שומרה", "הכשרת הישוב" ו"איילון". הסוכנות מתמחה בביטוחי חיים, מנהלים, בריאות, רכב, דירות, ביטוח עסקי, תעשיה, ביטוחי קבלנים, תשתיות ועוד. במשך כל שנות פעילותה של הסוכנות, אלי טיפח גישה המאמינה בשירות מקצועי ודינמי שמשמעותו, בעיקר, ליווי שוטף של כל מבוטח לאורך השינויים בחייו העסקיים והמשפחתיים, תוך עדכון הפתרונות הביטוחיים, עפ"י צרכיו המשתנים. אלי מאמין שלקוח צריך לקבל שירות מושלם תחת קורת גג אחת לכל צרכיו – אמינות, מקצועיות ומהירות. במשך השנים הגדילה הסוכנות את פעילותה והעניקה שירות מעולה לקהל מבוטחיה, ביניהם עסקים גדולים בפריסה ארצית. בין לקוחותיה נמנים עסקים מתחום התעשיה, הקבלנות, התשתיות, ההי-טק, ועוד. "גביש" משרתת ציבור רחב ומגוון של מבוטחים (מעל 6,000 מבוטחים), הנהנים ממחויבותו האישית של אלי גביש וצוות המשרד בנטילת אחריות אמיתית על עתיד המבוטחים על פי צורכיהם השונים. אנו ב"גביש" מאמינים כי בעבודת צוות, תוך כבוד הדדי וסביבת עבודה נעימה, נוכל לספק לקהל לקוחותינו את השרות המושלם מתוך אמונה, כי שביעות רצונם של לקוחותינו הינה תנאי הכרחי להצלחתנו.

כמה מילים אישיות

שלום לכם, רציתי לומר לכם כמה דברים בנימה אישית. אנחנו חיים בתקופה שאנחנו מרגישים שכל הזמן עובדים עלינו, מנסים לעקוץ אותנו, לרמות אותנו ולצערי ישנם מקרים בהם הדבר נכון. כשהקמתי את הסוכנות לפני שלושה עשורים חרטתי על דגלי לתת את השירות הטוב, האמין והנכון ביותר עבור לקוחותיי, כפי שהייתי נותן אילו זה היה בן משפחתי. שלושה עשורים, אלפי לקוחות ועשרות אלפי פוליסות מאחוריי אני יכול להעיד שאנחנו מצליחים לשמר את אותם ערכים מאז, גם בעידן המודרני עם המירוץ האינסופי שאנו חיים בו. אנחנו מתייחסים לכל לקוח באותה איכפתיות ודאגה כפי שדאגנו ביום הראשון. נשמח לראות אתכם במשפחת לקוחותינו,

שלכם,              

אלי גביש

אלי גביש - גביש סוכנות לביטוח

עוד לא ביקשתם הצעה?
אל תחכו עוד רגע